Hvem er hvem i Skogselskapet?

 


Det norske Skogselskap

 

 

 

 

 

Adm.direktør:

Trygve Enger

Mobil: 91 12 96 53

trygve.enger@skogselskapet.no

 

 

 

 

 

 

 

 

Markeds- og utviklingssjef:

Trond Lohre

Mobil: 93 04 17 14

trond.lohre@skogselskapet.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandssjef:

Ola Gram Dæhlen

Mobil: 95 02 69 40

ogd@skogselskapet.no

 

 

 

 

 

 

 

Seniorkonsulent:

Tore Molteberg

Mobil: 90 07 58 93

tore@skogselskapet.no

 

 

 

Skogselskapet i Oslo og Akershus

Wergelandsveien 23 B, 0167 Oslo

 

Daglig leder:

Håvard Midtskogen

Mobil: 95 04 04 38

haavard@skogselskapet.no

 

Skogkonsulent:

Snorre Synnestvedt

Mobil: 97 17 31 07

snorre@skogselskapet.no

 

 


Skogselskapet i Hedmark

Pb. 4034, 2306 Hamar

 

Daglig leder:

Knut Arne Gjems 
Mobil: 91 87 78 74

gjems@skogselskapet.no

 

 

 


Helgeland Skogselskap

Tjøttaveien 300, 8804 Sandnessjøen

 

Daglig leder:

Tore Frisli Hov

Tlf: 911 53 132

Tlf: 75 54 78 88
torehov@online.no

 

Gerd Grinstad
Tlf: 475 10 445 

post@helgeland-skogselskap.no

 


Skogselskapet i Buskerud

 

Daglig leder:

Lars Kihle - 908 64 822

lars@buskerudskogplanter.no

 

Skog & infoleder:

Karl Henrik Berke

karl.henrik@skogselskapet.no

Tlf: 41625383

 

 

Skog og administrasjonskonsulent/plantebestilling:

Hilde Hoff Skinnes

hilde@skogselskapet.no

Tlf:  32 75 12 25


Skogselskapet i Bergen og Hordaland

 

Lars Even Lemme

Lemmesvegen 153 

5706 VOSS

 

Mail: lelemme@online.no

Tel: 911 59 040

 


Finnmark Skogselskap

Pb. 1403, 9506 Alta

 

Daglig leder:
Tor Håvard Sund
Mobil: 93 01 11 34
tosu@alta.kommune.no

Tlf: 78 45 51 23
Faks: 78 45 50 16

 

 

 


Skogselskapet i Møre og Romsdal

 

Daglig leder:
Tore Dønheim
megarden@skogselskapet.no
Megarden planteskole

Landvegen 143
6680 Halsanaustan
Tlf. 911 41 531


Skogselskapet i Oppland

 

Ola Gram Dæhlen
ogd@skogselskapet.no


Øverbygdsvegen 48
2836 Biri
Telefon: 61 18 04 00

 


Skogselskapet i Rogaland

Daglig leder og prosjekt klimaskog:
Erik Faye-Schjøll

erik.faye@skogselskapet.no

Pedersgt. 32 C

4013 Stavanger

 

Tlf: 916 26 900 / 51 56 89 75


Salten Skogselskap

 

Sekretær:
Ørjan Alm
orjan.alm@saltdal.kommune.no
Mobil: 97 02 85 59

Adresse:

Salten Skogselskap
8255 Røkland

 


Sogn og Fjordane Skogselskap

Brandsøy 35, 6900 Florø
e-post: brandsoyplanteskule@gmail.com
Tlf. 913 15 495

 

Styreleiar: Terje Engvik, e-post: terje.engvik@enivest.net, tlf: 975 17 111
Sekretær: Svein Saure, e-post: brandsoyplanteskule@gmail.com, tlf: 913 15 495.

 


Telemark Skogselskap

Vegar Hvamb
telemark@skogselskapet.no
Tlf: 35 95 58 08
Mob: 90 13 83 49
Håtveitvegen 15, 3810 Gvarv

 


Troms Skogselskap

Terje Dahl
troms@skogselskapet.no
Tlf: 77 83 79 71
Faks: 77 83 79 80
Skogbrukets hus, Andselv, 9325 Bardufoss

 


Skogselskapet i Trøndelag

 

Daglig leder:

Rannveig J. Kristiansen

rannveig.kristiansen@skogselskapet.no
Tel: +47 47 64 03 66
 

Hans Chr. Brede
hans.brede@skogselskapet.no
Tel:+47 95 06 56 85

 

Prosjektleder Velg Skog i Trøndelag

Nina Bråten Slettum

nina.slettum@skogselskapet.no

Tel: +47 40 49 34 03


Statens Hus

Pb 2600
7734 Steinkjer

 


Skogselskapet i Agder

Daglig leder:

Christian Espegren
c.espegren@skogselskapet.no
Tlf: 941 62 221
Postadresse: Postboks 788 Stoa, 4809 Arendal
Besøksadresse: Fylkeshuset, 4809 Arendal

 


Vestfold Skogselskap

 

Tor Anton Andersen
tor.anton@skogselskapet.no?
Tlf: 91 70 69 34
Pb. 2264, 3103 Tønsberg

 


Skogselskapet i Østfold

Daglig leder:

Ole Brække
ole.brekke@skogselskapet.no
Mobil: 91 35 28 43

 

Skog- og infokonsulent:
Ole-Chr. Løchen
ocl@skogselskapet.no
Mobil: 48 29 13 29

Postadresse: Postboks 2078 Brødløs, 1760 Halden
Besøksadresse: Busterudkleiva 54, 1782 Halden
Epostadresse: ostfold@skogselskapet.no

Spennende produkter i vår nettbutikk »

Bli medlem i Skogselskapet

Du kan enkelt bli medlem i Skogselskapet

Nyhetsbrev

siste nytt fra Skogselskapet