Det Norske Skogselskap (administrasjonen)

E-mail: info@skogselskapet.no

Adresse: Wergelandsveien 23 B, 0167 Oslo

Tlf: 23 36 58 50 

Trygve Enger

Trygve Enger

Adm. direktør

Mobil: 91 12 96 53
trygve.enger@skogselskapet.no

Kjersti Aurora Kolstad

Kjersti Aurora Kolstad

Konsulent

Mobil: 905 99 066
kolstad@skogselskapet.no

Tore Molteberg

Tore Molteberg

Seniorkonsulent

Mobil: 90 07 58 93
tore@skogselskapet.no

Ola Gram Dæhlen

Ola Gram Dæhlen

Seniorkonsulent / Utenlandssjef

Tlf: +47 611 80 400
Mobil: +47 950 26 940
ogd@skogselskap.no

May-Sylvi Skinnerlien

May-Sylvi Skinnerlien

Kommunikasjonsansvarlig

Tlf: 936 25 728
E-mail: mss@skogselskap.no

Skogselskapet i Oslo og Akershus

Wergelandsveien 23 B, 0167 Oslo

Håvard Midtskogen

Håvard Midtskogen

Daglig leder

Mobil: 95 04 04 38
haavard@skogselskapet.no

Snorre Synnestvedt

Snorre Synnestvedt

Skogkonsulent

Mobil: 97 17 31 07
snorre@skogselskapet.no

Skogselskapet i Hedmark

Skogselskapet i Hedmark
Norsk Skogmuseum
Solørvegen 151
2407 Elverum

Knut Arne Gjems

Knut Arne Gjems

Daglig leder

Mobil: 91 87 78 74
gjems@skogselskapet.no

Lars Erik Rønningen

Lars Erik Rønningen

Konsulent

Mobil: 959 78 200
larserik@skogselskapet.no

Helgeland skogselskap

Tjøttaveien 300, 8804 Sandnessjøen

Bjørn Borgan

Bjørn Borgan

Daglig leder

Tlf: 95203482 / 750 46 188
bjorn@skogselskapet.no

Skogselskapet i Buskerud og Telemark

Skogselskapet i Buskerud

Semsveien 44

3302 Hokksund

Karl Henrik Skinstad Berke

Karl Henrik Skinstad Berke

Daglig leder

Tlf: 41 62 53 83
karl.henrik@skogselskapet.no

Vegar Hvamb

Vegar Hvamb

Skog- og informasjonsleder (Telemark)

Tlf: 90 13 83 49
vegar@skogselskapet.no

Skogselskapet i Bergen og Hordaland

Bordalsvegen 16, 5700 VOSS

Trond Håvard Bjørnstad

Trond Håvard Bjørnstad

Daglig leder

Tlf: 971 51 414
tron.havard.bjornstad@vlfk.no

Finnmark skogselskap

Finnmark skogselskap
Sandfallveien 1
9510 Alta

Pb. 1403, 9506 Alta

Tor Håvard Sund

Tor Håvard Sund

Daglig leder

Mobil: 93 01 11 34
Tlf: 78 45 51 23
Faks: 78 45 50 16
tosu@alta.kommune.no

Skogselskapet i Møre og Romsdal

Megarden planteskole, Landvegen 143, 6680 Halsanaustan

Tore Dønheim

Tore Dønheim

Daglig leder

mogr@skogselskapet.no

Skogselskapet i Oppland

Øverbygdsvegen 48, 2836 Biri

Ola Gram Dæhlen

Ola Gram Dæhlen

Daglig leder

Mobil: 950 26 940
ogd@skogselskap.no

May-Sylvi Skinnerlien

May-Sylvi Skinnerlien

Informasjonsmedarbeider

Tlf: 936 25 728
E-mail: mss@skogselskap.no

Skogselskapet i Rogaland

Pedersgt. 32C, 4013 Stavanger

Kjell Terje Skrunes

Kjell Terje Skrunes

Daglig leder

Mobil: 928 57 304
kjell.skrunes@skogselskapet.no

Skogselskapet i Salten

Salten Skogselskap, Helleåsveien 6c, 8011 Bodø

Gerd-Bente Jakobsen

Gerd-Bente Jakobsen

Daglig leder

Mobil: 905 06 096
gerd-bente.jakobsen@sorfold.kommune.no

Skogselskapet i Sogn og Fjordane

Brandsøy 35, 6900 Florø

Ruben Bøtun

Ruben Bøtun

Dagleg leiar

Tlf: 957 61 717
E-mail: ruben@skogselskapet.no

Svein Saure

Svein Saure

Rådgiver

Tlf: 913 15 495
brandsoyplanteskule@gmail.com

Troms Skogselskap

Skogbrukets hus, Andselv, 9325 Bardufoss

Terje Dahl

Terje Dahl

Daglig leder

Tlf: 77 83 79 71
Faks: 77 83 79 80
troms@skogselskapet.no

Skogselskapet i Trøndelag

Skolegata 22, P-bygget 2.etg. 7713 Steinkjer

Organisasjonsnummer : 990 095 159
Bankkontonummer: 4448.16.03401

Rannveig J. Kristiansen

Rannveig J. Kristiansen

Daglig leder

Tlf: 47 64 03 66
rannveig@trondelagenskogselskap.no

Kontorsted: Skolegata 22, P-bygget 2.etasje. 7713 Steinkjer

Hans Chr. Brede

Hans Chr. Brede

Skogkonsulent

Tlf: 95 06 56 85
hans@trondelagenskogselskap.no

Kontorsted: Bøndenes Hus. Waldemar Aunes veg 3D, 2027 Trondheim

Erlend Grande

Erlend Grande

Skogkonsulent og prosjektleder

Tlf. 99106424
Epost: erlend@trondelagenskogselskap.no

Kontorsted: Kvatninga 88, 7860 Skage i Overhalla

Olav Engelstad

Olav Engelstad

Prosjektleder BYGG

Tlf. 99406677
olav@trondelagenskogselskap.no

Hans Christian Borchsenius

Hans Christian Borchsenius

Prosjektleder vegpådriver Sør Trøndelag

Tlf. 91811623
hans.christian@borchsenius.net

Sigbjørn Hammer

Sigbjørn Hammer

Prosjektleder vegplanlegger i Sør Trøndelag

Tlf. 92264616
Epost: sigbjoernhammer@gmail.com

Anette Gilje Oppistov

Anette Gilje Oppistov

Delprosjektleder SKOG

Tlf. 91575078
Epost: anette@trondelagenskogslskap.no

Trond Karlsen

Trond Karlsen

Delprosjektleder FIBER

Tlf. 48229355
Epost: trond@trondelagenskogselskap.no

Skogselskapet i Agder

Postadresse: Postboks 788 Stoa, 4809 Arendal
Besøksadresse: Fylkeshuset, 4809 Arendal

Christian Espegren

Christian Espegren

Daglig leder

Tlf: 941 62 221
c.espegren@skogselskapet.no

Skogselskapet i Vestfold

Andebu 26, 3158 Andebu

Anita Sæterøy

Anita Sæterøy

Daglig leder

Tlf: 97 14 46 73
anita.sateroy@skogselskapet.no

Skogselskapet i Østfold

Statsminister Torpsvei 1A, 1738 Borgenhaugen
Epostadresse: ostfold@skogselskapet.no

Ole-Christian Løchen

Ole-Christian Løchen

Daglig leder

Mobil: 41 90 46 17
ole-christian.lochen@skogselskapet.no

Øivind Ringstad

Øivind Ringstad

Skog- og infokonsulent

Mobil: 900 22 511
oiri@skogselskapet.no

© Kopirett - Skogselskapet. - Utvikling og design av Komplettweb.